Miome imam! Kaj pa zdaj?
Spletni program za ženske, ki si želijo uvidov v to zakaj miomi nastanejo in kaj lahko naredijo. same.
Pogosto slišimo, da je to dedno in da ni ničesar, kar bi lahko naredile. Moje vprašanje je: “Kaj je dedno? Miomi ali morda tisti triger, ki povzroči metilacijo gena in ga s tem vklopi?” Epigenetika je že precej napredovala in dokazala, da so sprožilci iz okolja tisti, ki vklapljajo in izklapljajo gene. Torej, je morda nekaj v okolju, načinu življenja, prepričanjih, skrbeh … tisto, kar povzroči, da meni zraste miom, moji sestri pa ne?
Možne vzroke in poti zdravljenja bomo raziskovale v tem spletnem programu. Zato sem v program povabila številne strokovnjake in terapevte, ki imajo izkušnje z uspešnim spopadanjem z miomi. Njihovi pristopi so zelo različni in povabim vas, da same presodite, kateri v vas najbolj resonira in začnete pri tistem.
Med strokovnjaki, s katerimi sem posnela intervjuje, so:
Eden izmed intervjujev je namenjen tudi deljenju osebne izkušnje z operacijo in retrospektive po njej.
Vsi našteti strokovnjaki bodo podali svoje poglede na to, zakaj miomi sploh nastanejo in kaj lahko naredimo same, da se njihova rast ustavi ali da se v nekaterih primerih celo odluščijo.
Poleg intervjujev so v program vključeni še:
V te videe sem vključila:
1. gibalno prakso, za tiste, ki se rade gibate,
2. dihalno prakso za tiste, ki vam morda gibanje ni tako blizu, in
3. samomasažo trebuha za tiste, ki vaje rade delate leže.
Vse tri prakse so plod mojega raziskovanja v šoli za učitelje joge RYS Joga Do pod mentorstvom Roberta Hönna in so tudi del moje diplomske naloge.
Za vas sem dodala še 3 bonuse iz drugih spletnih programov:
Za koga je program primeren?
Kako bo program potekal?
V spletni učilnici imate sistematično organizirane vse materiale, ki vam bodo ostali za vedno. Videe lahko predelate v svojem času in na svoj način. Priporočljivo je, da poleg videov uporabite tudi pdf Raziskovalnico, v kateri so vaje in vprašanja, vredna razmisleka. V njej imate tudi kontakte vseh intervjuvancev, tako da se lahko povežete z njimi, če bi si želele delati bolj poglobljeno.
Brezplačno darilo
Kaj je bolezen?
Prepričana sem, da imamo o bolezni čisto napačne predstave in da nas te predstave držijo v vlogi žrtve. Ko smo žrtve iščemo rešitelja v vlogi zdravnika/terapevta ali pa si dopovedujemo, da sem kriva in da delam nekaj narobe. Je možno nanjo gledati kot na nekaj koristnega?